Kjo është macja që urren Donald Trump (VIDEO)
Macja e quajtur Borat, që jeton në Shtetet e Bashkuara, nuk mund të rrijë indiferente ndaj fotografisë së Donald Trump.

Në videon e postuar më sipër, shihet reagimi agresiv i Boratit, sapo i afrohet imazhi i miliarderit që është kapur në një fshesë me bisht.

“Ja ku e kemi një mace që fle dhe përjeton ëndrrat, teksa është në një shtet të lirë”, dëgjohet duke thënë pronarja e saj para se ta zgjojë. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 20:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori