Kjo është "bisha" më e re që ka prodhuar Lamborghini (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kompania gjermane për përpunime të veturave, Torado, ka bërë disa ndryshime në supërmakinën Huracan, për t’i dhënë pamje dhe fuqi më të madhe.

Në motorin e këtij Lamborghini nuk janë më 572 kuaj fuqi, por 830, transmeton Telegrafi. Ndërsa, është hequr xhami i përparmë dhe është zëvendësuar më një më të pjerrët.

Pjesa e përparme është ulur për 35 milimetra, duke bërë që vetura të ketë pamje më të mprehtë./Albeu.com/
Shtuar më 08/10/2016, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori