Kjo është "bisha" më e re që ka prodhuar Lamborghini (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kompania gjermane për përpunime të veturave, Torado, ka bërë disa ndryshime në supërmakinën Huracan, për t’i dhënë pamje dhe fuqi më të madhe.

Në motorin e këtij Lamborghini nuk janë më 572 kuaj fuqi, por 830, transmeton Telegrafi. Ndërsa, është hequr xhami i përparmë dhe është zëvendësuar më një më të pjerrët.

Pjesa e përparme është ulur për 35 milimetra, duke bërë që vetura të ketë pamje më të mprehtë./Albeu.com/
Shtuar më 08/10/2016, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.