Kjo foto e reve po bën xhiron e botës: Zjarrfikësi shpëton ëngjëllin në 11 shtator (FOTO LAJM)

Matt Snoë, një burrë nga Florida ka fotografuar një formë të pazakontë reje më 11 Shtator në përvjetorin e 18-të të sulmit të SHBA-ve.

Ai ishte duke shkuar në punë dhe shkrepi foton e rrallë ku dallohen qartësisht dy figura.

anën e djathtë të fotos dallohet një zjarrfikës, ndërsa në anën e majtë është formuar silueta e një engjëlli.

Drita e diellit e përforcon akoma edhe më shumë pamjen që duket engjëllore.

Kujtojmë se 343 zjarrfikës humbën jetën në sulmin terrorist të 11 Shatorit.Shtuar më 17/09/2019, ora 08:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori