Kjo foto “çmendi” internetin më 2010, çfarë ka ndodhur pas 7 vjetësh (FOTO LAJM)

Fotoja e këtij babai me 6 fëmijë të vegjël ka bërë jo pak bujë në internet.

Në pamje të parë, duket si montazh, por në fakt fotoja është e vërtetë dhe babai ka fëmijë gjashtënjakë.

Fotoja me bebet u bë virale në vitin 2010">2010, ndërsa 7 vite më vonë, familja ka publikuar një foto tjetër me gjashtënjakët, katër djem dhe dy vajza.
Shtuar më 21/09/2017, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori