Kjo është pishina më e thellë në botë (VIDEO-FOTO)
Pëlqej
Kjo pishinë do të ishte ideale për të testuar aftësinë tuaj për të qëndruar në ujë pasi ajo ka një thellësi 40 metër. Pishina “Y-40 Deep Joy” është dertuar në një hotel në Itali dhe mban 4.300 metër kub ujë, me një temperaturë 32-34 ° C.

Pishina e cilësuar si më e thella në botë është projektuar nga Emanuele Boaretto dhe ajo është hapur që në muajin qershor.
Kjo është pishina më e thellë në botë

Shtuar më 23/09/2014, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori