Kjo është gjëja më e pështirë që mund të hasni në avion
Një ngjarje aspak e këndshme u ka ndodhur pasagjerëve të cilët ishin duke fluturuar.

Sikurse duket edhe nga fotoja, një pasagjer ka vendosur të udhëtojë me këmbën e sëmurë, e cila duke e infektuar.

Por kjo ka shqetësuar udhëtarët dhe sidomos ata që ishin më pranë tij, pasi këmba nxjerr infeksionin dhe ai rrjedh gjatë gjithë kohës.

Edhe pse ai e ka këmbën e fashuar përsëri duket se ajo është në një gjendje të rëndë.

Fotoja është postuar në rrjetët sociale dhe kritikat kanë qenë të shumta.
Shtuar më 03/05/2019, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori