Kjo është arusha gjigante në Malet e Sharrit (VIDEO)
Një person nga Tetova ka bërë publike disa foto të një arushe super gjigantë në internet.

Ai kishte montuar kamerat në drunjtë e malit dhe për disa ditë rresht ka mbledhur pamje të çdo lëvizjeje të arushës.

Arusha duket të jetë mjaft e bëshme. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori