Këto gjëra ndoshta nuk i keni ditur rreth seksit
Mesa duket edhe meshkujt mund ta shtirin orgazmën.

Kur është fjala për seks, gjithmonë ka hapësirë për përmirësim.

Edhe nëse kjo nënkupton të komunikoni me partnerit tuaj për të zbuluar më shumë rreth njëri tjetrit, apo ndoshta edhe të provoni pozita të reja për të përmirësuar jetën seksuale, raporton “Daily Star”.

Sido që të jetë këto gjëra duhet të i dini rreth seksit

1-Edhe meshkujt mund të shirtin orgazmën

Një studim i ri ka gjetur se rreth 28% e meshkujve mund të shtiren në seks dhe femrat nuk e kanë iden për këtë.

2-Është një gjë që nuk duhet ta thuani kurrë pas seksit

Nëse jeni duke pasur marrëdhënie seksuale me një partner të ri, nuk duhet të thuani asnjherë “Të dua”, pas seksit.

3-Nëse e bëni këtë gjë në mëngjes atëherë me shumë gjasa do të bëni seks në mbrëmje

Studimi thotë se një mesazh flirtues në mëngjes ndaj partnerit tuaj, no ndikojë në disponimin e tyre dhe gjasat për të bërë seks në mbrëmje janë të mëdha.

4-Femrat janë të eksituara po aq sa meshkujt

Studimet kanë treguar se gratë dëshirojnë seks njëjtë sa meshkujt
Shtuar më 12/11/2019, ora 23:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori