Këto banjo kanë nevojë për rinovime të mëdha dhe nuk është aspak qesharake! (FOTO LAJM)

Tualetet mund të themi se janë pjesa më e rëndësishme e një shtëpie.

Përveç tualeteve të bukura, ku janë hedhur me miliona lekë për ti ndërtuar ka dhe nga ata që nga pakujdesia kanë dalë më të shëmtuarit e mundshëm.

Ky foto album, do t iu sjellë pamjet më qesharaketualeteve, dhe ju kërkojmë falje sinqerisht nëse hasni ndonjë nga këto banjo të dizajnuara në mënyrë të tmerrshme në jetën tuaj.

Të gjithë meritojmë më mirë se kjo…
Shtuar më 06/08/2019, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori