Këto zakone të përditshme po i shkatërrojnë pajisjet tuaja

Mos hani mbi laptop, sidoqofte therrime do te bien ne tatsiere dhe se shpejti butonat nuk do te funksionojne me.
Pëlqej
Ka disa veprime të cilat në padashur i bëjmë, por që kanë pasoja serioze në pajisjet tona.

Nëse doni që celulari, tablti apo laptopi juaj të vazhdojë të funksionojë, duhet që të paktënmësoni disa rregulla për mirëmbajtjen e tyre.

Kështu këto rregulla albeu.com, jua sjell në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori