Del videoja, momenti i arrestimit të Stresit
Këto 10 krijesa provojnë se superfuqitë ekzistojnë në jetën reale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Superherojntë nuk gjenden vetëm në filma.

Disa superfuqi të pabesueshme tashmë ekzistojnë në botë.

Këto krijesa kanë aftësi vërtet të habitshme, qesharake, të çuditshme dhe ndonjëherë më të neveritshme se çdo superhero. /albeu.com/

Shtuar më 22/11/2017, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori