Këpucët femërore të kampionatit
Një dizenjues ukrainas ka shpikur këpucët për femra të dedikuara kampionatit europian EURO 2012 që po zhvillohet në Ukrainë dhe Poloni.

Këto këpucë kanë dalë në shitje në dyqanet e qytetit Donetsk, në Ukrainë.

Një dedikim i veçantë për presidentin e UEFA-s, Michel Platini.

Këto këpucë janë shumëngjyrëshe për shkak se të gjithë flamujt e vendeve pjesëmarrëse në këtë turne janë të “pranishme” në to.Shtuar më 13/06/2012, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori