Kamera e prishur i filmon gruan në shtëpi duke e tradhëtuar me kryetarin e bashkisë (VIDEO
Një burrë nga Kina ka zbuluar aksidentalisht se gruaja e tradhëtonte me kryetarin e bashkisë.

Ai e zbuloi tradhëtinë e gruas që kishte 20 vite i martuar me anë të kamerës së makinës të cilën ai e kishte lënë në shtëpi si të prishur.

Pamjet e filmuara përballë derës tregojnë bashkëshorten e zotit Yang duke u puthur me një burrë tjetër që si pas dëshmisë së Yang ai ishte miku i tij dhe kryetari bashkisë së Mudanjiang.

Pamjet janë filmuar në vitit 2016 por vetëm tani janë bërë publike në media ndërsa Yang është ndarë nga bashkëshortja e tij. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2019, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori