Kartëmonedhat më të bukura që nuk do donit t’i shpenzonit (FOTO LAJM)

Dollari amerikan është një klasik, por ekzistojnë disa kartmonedha aq të bukura sa do të donit t’i ruani për koleksion.

Kur udhëtojmë jashtë shtetit jemi ndeshur me kartëmonedha shumë të veçanta dhe të bukura, ndoshta një ide shumë e mire do ishte koleksionimi i tyre dhe pasurimi i bankës së kujtimëve./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2016, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori