Karnavalet, shijoni ritmet e Sambas braziliane (FOTO-LAJM)

Bukuri, ironi, çmenduri dhe miliona protagonistë nëpër rrugët e San Paolos për Karnavale, ku shkollat sfidojnë njëra-tjetrën nën ritmet e Sambas.


Një shpërthim fizik dhe ritmesh që në çdo edicion bën të vijnë në Brazil turistë nga çdo vend i botës. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2013, ora 12:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori