Kapet pëllumbi korrier duke dërguar celular në qelinë e burgut (VIDEO)
Gardianët e qendrës ‘Combita’ që ndodhet në qytezën Boyaca kanë arritur të kapin një pëllumb i cili mendohet të ketë qënë një korrier për të dërguar celular të burgosurve.

Gardianët kanë parë zogun me ngjyrë të zezë, që qëndronte në një cep, teksa në shpinë kishte një pjesë të ngritur. Ata e kapin pëllumbin i heqin ngarkesën me prerëse thonjsh dhe e lenë të lirë./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori