Kapen prej flokësh për parkimin, ja si përfundojnë dy gratë (VIDEO)
Një debat i cili ka nisur për parkimin, për pak sa nuk mund të përfundonte me pasoja për jetën. Dy gra të cilat zihen në mes të rrugës dhe asnjë nuk ndërhyn për ti ndarë.

Një femër sulmon një shofere të pafajshme në mes të rrugës, pas një debati për parkimin. Ngjarja ka ndodhur në Birmingham të Anglisë. Shkak i sherrit ishte fakti se gruaja që kreu sulmin kishte parkuar makinën e saj VW Touran në mes të rrugës. Viktima 44-vjeçare i kërkoi që të lëvizte makinën, por u përball me mërzinë e saj. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori