Kanë vrarë dhe shitur drogë, njihuni me të burgosurat më seksi në botë (FOTO LAJM)

Faqja e njohur e Instagramit "Mugshawtys" rregullisht publikon fotot e femrave më të bukura të cilat janë burgosur.

Kriminelet e publikuara janë dënuar per një shumëllojshmëri te veprave penale, nga dhënia e makines në gjendje të dehur deri tek vrasjet, përcjell albeu.com

Në profilin e Instagramit janë publikuar mbi 200 fotografi të të dënuarve, ndërsa numri i ndjekësve është afërsisht 13 mijë.

Shumë komentues shprehen skepitkë për publikim e këtyre fotove ndërsa disa të tjerë votojnë për të dënuarën më seksi. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori