Kanë shokuar mjekët, gjërat më të pazakonta që janë gjetur trupin e njeriut (FOTO LAJM)

1.Ndoshta ka një vend më të mirë për të fshehur bizhuteritë? Një grua e veshur mirë, e pastër, e moshës së mesme u shtrua në spital me dhimbje stomaku.Ndërsa kontrolli fizik nuk zbuloi asgjë, një eko e barkut zbuloi shumë: Stomaku i gruas dhe zorra e sipërme e vogël ishin të mbushura me objekte që ngjanin me bizhuteri. Kjo për shkak se ata ishin bizhuteri. Gruaja vazhdonte të gëlltiste bizhuteritë e saj për të mos lejuar burrin e saj që t'ia jepte ato dashnores së tij.
Mjekët kanë listuar disa nga gjërat më të çmendura dhe të pabesueshme, që ata kanë gjetur në trupat njerëzorë.

Nga bizhuterit e deri te brisqet në fotogalerinë e mësipërme do të njiheni me kto raste aspak të zakonta.
Shtuar më 22/08/2020, ora 09:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori