Kalimtari e shpëtoi nga vetvrasja
Një kalimtar ka shpëtuar nga vdekja një burrë i cili kishte vendosur të hidhej nga ura.

27 vjeçari Liu Jun i zhveshur nudo kishte për qëllim që të vetëvritej në orët më të dendura më trafik në Chongqing të Kinës.

Gjithçka i funksionoi siç e kishte menduar deri në momentin kur ndërhyn kalimtari që ndryshon në mënyrë drastike. Kalimtari ka qenë në momentin e duhur dhe në kohën e duhur për ta kapur duke i shpëtuar jetën.
Shtuar më 27/04/2012, ora 21:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori