Ka 7 fëmijë, fiziku 43-vjeçares turpëron vajzat e reja (FOTO LAJM)

Një nënë e shtatë fëmijëve ka zbuluar format perfekte trupore në sajë të kujdesit fizik dhe ushqimit të shëndetshëm.

Jessica Ensloë tashmë 43 vjeç, nga Utah, lindi fëmijën">fëmijën e saj të parë në vitin 1994, kur ajo ishte vetëm 19 vjeç, përcjell albeu.com

Ajo ngeli përsëri shtatzënë, duke e mirëpritur fëmijën">fëmijën e saj të dytë në vitin 1996 kur ishte 21 vjeç dhe vazhdoi zgjerimin e familjes së saj pesë herë gjatë 19 viteve të ardhshme me dy burra të ndryshëm, duke lindur fëmijën">fëmijën e saj më të vogël në 2013.

Katër fëmijët e saj më të mëdhenj janë nga martesa e saj e parë dhe tre të fundit janë nga e dyta.

Jessica ka zbuluar me krenari se ajo është në të vërtetë në një formë shumë të mirë fzikes dhe krenohet me pamjen e saj që ngjan më shumë si moshatare më fëmijën">fëmijën e saj të madh i cili është në të njëzetat, shkruan albeu.com

Ajo ka publikuar disa fotografi për ndjekësit e Instagram-it ku shihet me vajzën e saj më të madhe, Alyssa, 22 vjece dhe duken më shumë si 'motra' sesa nëna dhe vajza e saj.

Duke folur për mënyrën se si ajo e zvogëloi dhe transformoi fizikun e saj, Jessica shpjegoi se të kesh një burrë dhe fëmijë më të rritur që e mbështesin atë ishte vendimtare për suksesin e saj.

Dhe si një nënë e zënë, ajo kishte për të gjetur mënyra për të inkorporuar duke punuar në rutinën e saj të përditshme. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2018, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori