Jep leksione sigurie por e pëson vetë (VIDEO)
Kërkon të japë leksione sigurie por e pëson vetë. Kjo i ka ndodhur një instruktori në Angli, i cili është rrëzuar nga shkallët teksa demonstronte se çfarë masash duhet marrë për t'u mbrojtur. E gjitha kjo ka ndodhur tek një firmë private.

Kjo firmë në fund ka mbajtur qëndrimin se instruktori nuk ka marrë masat e nevojshme për tu siguruar.

Video është hedhur në YouTube dhe është parë deri tani nga më shumë se 22 000 herë. /albeu.com/


Shihni videon:

Shtuar më 07/11/2011, ora 18:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori