Ja si të kafshon gjarpëri! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pamje interesante të gjarpërinjve në momentin e kapjes së gjahut.

Gjarpërinjtë, pavarësisht që nuk janë aq të rrezikshëm sa mendojmë ne njerëzit, ato janë ndër krijesat më të padëshiruara nga njerizëzit.

Shikoni fotografi me momente të ndryshme të gjarpërinjëve ... /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.