Ja si të kafshon gjarpëri! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pamje interesante të gjarpërinjve në momentin e kapjes së gjahut.

Gjarpërinjtë, pavarësisht që nuk janë aq të rrezikshëm sa mendojmë ne njerëzit, ato janë ndër krijesat më të padëshiruara nga njerizëzit.

Shikoni fotografi me momente të ndryshme të gjarpërinjëve ... /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}