Ja si ta kuptoni se kush ju ka fshirë nga Facebook-u
Tani e tutje ju keni mundësinë të shikoni kush ju ka hequr nga lista e shokëve në Facebook falë një aplikacioni të quajtur “Who deleted me”.

Ky aplikacion mund të shkarkohet falas për të gjithë telefonat me sistem Android dhe iOS.

Gjithashtu, në këtë aplikacion mund të shikoni edhe miqtë të cilat kanë çaktivizuar llogaritë e tyre, në mënyrë që ju të mos i “fajësoni” se ju kanë fshirë.

Po ashtu, aplikacioni ju njofton për listën aktuale të miqve tuaj, atyre që janë shtuar që nga vizitua juaj e fundit në këtë aplikacion si dhe të atyre që i keni fshirë vetë./albeu.com/

Shtuar më 31/10/2016, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori