E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
Ja si reagojnë meshkujt kur zhgënjehen me femrat pas njohjes online (VIDEO)
Meshkujt padiskutim janë të dhënë pas një femre të bukur dhe me linja perfekte dhe kjo gjë është konstatuar edhe në një eksperiment që është kryer së fundmi. Një vajzë e re është njohur online me disa djem dhe me ta ka kërkuar një takim.

Ata nuk e dinë se po i bëhet një lojë nga e reja, e cila do të maskohet sikur është e shëndoshë. Sapo ata janë afruar drejt saj, menjeherë janë zhgënjyer dhe kanë kërkuar që ta lënë me kaq atë takim.

Por kishte dhe nga ata meshkuj ku me mjaft stil janë larguar, duke ju shmangur asaj. Në fund të takimeve, vetëm një djal qëndroi me të, e ku si shpërblim ajo i tregoi të gjithë të vertetën. Ajo i tregon se ku janë të instaluara të gjithë kamerat, madje edhe frikën e meshkujve sapo e kishin parë atë. Duket se fati i një femre vendoset nga mbipesha. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 13:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori