Ja si prodhohen shishet e qelqit (VIDEO)
Në përgjithësi, fabrikat moderne të enëve të xhamit janë operacione me 3 pjesë: shtëpia e grumbullimit, fundi i nxehtë dhe fundi i ftohtë, shkruan Albeu.com

Shtëpia grumbullon lëndët e para; fundi i nxehtë merret me prodhimin e duhur, furrën e pjekjes dhe makinat formuese; dhe fundi i ftohtë merret me pajisjet e inspektimit të produktit dhe paketimit.
Shtuar më 26/02/2019, ora 22:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori