Ja si ngjyroset uniforma e ushtrisë (VIDEO)
Përmes një vido të postuar në rrjetet sociale ne do të jemi në gjendje që të shikojmë se si mund të realizohet ngjyrosja e uniformës së ushtrisë.

Ngjyrosja e kapelave apo helmetave dhe të gjitha elementeve të tjera që e përbëjnë një uniformë ushtrie bëhet në këtë mënyrë, që ndryshe mund të njihet dhe si mënyrë unike. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori