Ja si mund të ngjiten 400 metra lartësi (VIDEO)
Kevin Schmidt është një elektriçist që ngjitet deri në 457 metra lartësi vetëm për të ndryshuar një llambë elekrike.

Kjo kullë ndodhet në Dakotën Jugore të SHBA-së dhe për të realizuar këtë mision duhet të përshkosh 457 metra lartësi.

Përmes imazhevevideo ne shohim sesi Kevini ngjit 400 metra lartësi për të ndryshuar një llampë elektrike. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2015, ora 08:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori