Ja se deri ku arrin fantazia e këtij djaloshi

Nëse mendoni se ky djalosh nuk është aspak i talentuar, vërtetë e keni gabim. Ja se çfarë është ai i aftë të bëjë për t'i ngjarë personazheve animatorë më të famshëm në botë dhe jo vetëm.
Shtuar më 19/07/2016, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori