Ja sa bukur e imiton 9-vjeçarja ministren Kumbaro (VIDEO)
Një vajzë e vogël vetëm 9-vjeçe quajtur Mishel Zdrava ka bërë një imitim të arrirë ndaj ministres aktuale të qeverisë shqiptare, Mirela Kumbaro.

Vogëlushja shfaqet duke e ironizuar ate e ulur në një karrige.

Video është hedhur në “Youtube” dhe tregon se Mishel ka aftësi mjaft të mira aktrimi. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2016, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori