Ja qytetet ku duhet pasur kujdes nga xhepistat (FOTO-LAJM)

Moske
Vishen si turistë ose si vendorët, zgjedhin rrugët apo vendet më të populluara dhe kanë duar të shpejta. Janë hadutët e xhepave që shkatërrojnë ditët e turistëve apo të qytetarëve në disa prej rrugëbe më të famshme në botë.

Nga Londra ka nxjerrë një hartë ku vë në dukje rrugët më të ‘rrezikshme’ të qytetit. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori