Ja kush janë fotot më të klikuara për 2014 (FOTO LAJM)

Një qytet i tërë i përmbytur, apo njerëz të cilët luftojnë me flakët e zjarrit, një pjesë e botës që është në luftë, një njeri që lutet, janë ndër fotot më domethënese të vitit që sapo lamë pas.

Më konkretisht agjensia fotografike “Getty Images”, ka postuar disa nga momentet më të rëndësishme dhe më domethënëse të vitit që lamë pas. Fotot përmbajnë një mesazh mjaft të qartë. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori