Ja kush është njeriu me më shumë piercing në botë (FOTO-LAJM)

Këtë herë, Rolf Buchholz, njeriu me më shumë piercing në botë, është ndaluar në aeroportin e Dubait për arsye sigurie. Ai kishte mbërritur në Emiratet e Bashkuara për të mbajtur një shfaqje në një klub nate.

Ai ka 453 piercing të shpërndarë në të gjithë trupin, me shumicën prej tyre në fytyrë dhe në organet gjenitale. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 15:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori