Ja ku u hodhėn fishekzjarrėt mė madhėshtorė tė Vitit tė Ri (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Dubai ekziston nė dimensionin e tij, njė alternativė ku mund tė gjesh gjėrat mė tė mira nė botė. Kjo fotografi e mahnitshme nga Gerald Donovan ėshtė prova mė domethėnėse: spektakli mė i madh dhe mė i lartė i fishekzjarrėve nė botė, realizuar natėn e ndėrrimit tė viteve nė Burj Khalifa, struktura mė e lartė e ndėrtuar nga dora e njeriut me njė lartėsi prej 829.8 metra, shkruan krokodili.com.

Shikojini pamjet magjepsėse nga Dubai.


Shtuar më 02/01/2013, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.