Ja fotot më qesharake të dasmave

Disa çifte kanë zgjedhur që ditën e martesës të bëjnë diçka të veçantë dhe si të tillë, ta gdhendin në foto. Por përpjekjet e tyre jo domosdoshmërisht kanë qënë të mira, pasi shumica prej tyre kanë zhgënjyer. Pavarësisht se fotot në fjalë sjellin mjaft humor, për ta janë mjaft të çmuara dhe me një domethënie të veçantë. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori