Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Ja disa zbulime te rastesishme
Albeu.com
Jo gjitchka behet me plan. Shume zbulime jane bere rastesisht. Duke kerkuar nje gje, eshte zbuluar dicka e tjeter, krejtesisht e papritur. Ja disa prejt tyre ...
SHIKONI GALERINE ME DISA ZBULIME QE JANE BERE RASTESISHT
Shtuar më 05/08/2008, ora 18:39
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori