Ja disa mënyra për të tmerruar njerëzit për Halloween (FOTO LAJM)

Festa e Halloween njihet si festa e frikshme që festohet çdo vit në fund të muajit tetor.

Shumë persona preferojnë ta festojnë këtë ditë dhe zgjedhin metoda të ndryshme për tu grimuar.

Grimi bëhet në mënyra të ndryshme për të tmerruar njerëzit dhe zakonisht festohet në ambiente të hapura. Nuk dihen akoma organizimet që do bëhen në Shqipëri por përgatitjet kanë filluar. Për disa ide shikoni fotografitë më sipër. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2017, ora 23:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori