Ja ç’ndodh kur përqafon njeriun e gabuar (VIDEO)
Në një ndeshje hokeji, lojtari që shënon, nga emocioni i momentit përqafon lojtarin përballë, që fatkeqësisht është i skuadrës kundërshtare. Dhe besojmë se e kuptoni se si vijon ngjarja ...


Lojtari kundërshtar e gjuan me grusht, ndërsa "përqafuesi" kupton gabimin dhe i përgjigjet me buzëqeshje. /albeu.com/Shikoni videon:


jwplayer2" name="jwplayer2" src="http://www.albeu.com/player/jw/player.swf" width="480" height="400" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" wmode="transparent" flashvars="width=480&height=400&file=http://ciner.mncdn.net/ht/2011/11/02/E417794A26107EA60B798F43EB08741A_c.mp4&plugins=ltas<as.cc=caqvgsngjafdrzo" />
Shtuar më 02/11/2011, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori