Ja cilët janë disa nga detajet e panjohura të Rusisë (FOTO LAJM)

Në Rusi nuk e kanë fjalën ‘argëtim’ apo të ngjashme
Rusia është një ndër shtetet e njohur për veçantinë që e karakterizon. Njerëzit e Rusisë e jetojnë jetën shumë më ndryshe sesa qysh janë mësuar ta jetojnë "njerëzit normalë".

Në këtë htet ne mund të gjejmë veçori nga më të ndryshmet por disa me të cilat përballet dhe e dallojnë atë nga shtetet e tjera do ti shikoni përmes galerisë së fotove. /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2015, ora 14:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori