Ja cilat janë 20 hotelet më të shtrenjta në botë (FOTO-LAJM)

Hotel President Wilson, 83.200
Pëlqej
Suita me fushë basketbolli brenda, kanë iPad dhe makina Rolls Royce me shofer për klientët. Nga Gjeneva, Paris deri në Dubai, ja cilët janë hotelet më elegantë dhe më të shtrenjtë në botë, ku një natë shkon nga 25 mijë deri në 85 mijë dollarë. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2014, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori