Inagurohet gradaçela më e madhe në Europë (VIDEO)
Me një gjatësi prej 310 metrash e projektuar nga Renzo Piano është përuruar gradacela Shard e ndërtuar pranë katedrales së Sant Paul dhe pallatit të Parlamentit.

Tashmë ajo është edhe kulla më e lartë e Europës. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2012, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori