Ja çfarë porosie ka për ju ky kamarier
Një kamarier shqiptar ka një “porosi për klientët e lokalit të tij”.

Në bluzën e tij të punës shkruhet “Rri i qetë dhe lër bakshish”.

Mesa duket kriza ka ndikuar që ky kamarier “të hapë fushatën e lënies së bakshisheve”./albeu.com/

Shtuar më 16/01/2015, ora 22:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori