Ja çfarë ndodh nëse ngacmoni ushtarin e Mbretëreshës (VIDEO)
Nëse dëshironi që të bëni shaka me ushtarët e Mbretërisë së Bashkuar është një veprim që duhet ta mendoni 2 herë.

Në pamje të parë ato mund të duken krejt të parrezikshëm, me kapelat e tyre dhe veshjen e pastër me shumë finesë, por nuk duhet harruar se ata janë burra me armë që mbrojnë Mbretëreshën.

Një turist aziatik e ka përcjellur njërin nga ushtarët e gardës hap pas hapi, por duke e parë se ai nuk po e shqetëson, ka zgjatur dorën dhe e ka prekur në krah.

Ushtari i gardës është spostuar dhe ka drejtuar armën drejt turistit duke e përcjellur me një bërtimë ku thoshte: "Qëndro larg nga Roja e Mbretëreshës!". /albeu.com/


Shtuar më 02/11/2015, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori