Ja çfarë ndodh nëse lozni me anakondën (VIDEO)
Loja nuk është e mirë nëse nuk keni përballë gjallesën e duhur, sidomos nëse provoni të lozni me durimin e anakondës, pasi shikoni se si mund ta pësoni.

Kur të keni ndërmend të bëni një veprim më parë mendoni se çfarë keni përball mos luani me një gjallesë si puna e anakondës, se në fund të fundit është një specia e cila është e rrezikshme për ju.

Eksperimentet e ndryshme shpesh janë dhe loja më e rrezikshme që mund të bëjmë me jetën, siç është në këtë rast dhe ky i ri i cili shpëtoi për mbrekulli nga sulmi i anakondës. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori