Ja çfarë ndodh kur i ngacmon gruan tjetrit
Donny Ray Williams Jr, i cili kishte edhe një rol politik lokal është shpallur fajtor për ngacmim seksual ndaj dy grave.

Rreth një vit pas arrestimit të tij me akuzën e ngacmimit seksual ndaj dy grave, Uilliams është plagosur rëndë, pasi i kanë hedhur acid në fytyrë.

Kurse gunga mbi kokën e Uilliams është si rezultat i një shkopi të injektuar kirurgjik për të nxitur shërimin e tij, transmeton Uashinton Post.

Ai ka patur jo pak, por rreth 20 operime që të jetë në gjendje disi më të mirë.

E gjitha kjo ka ndodhur, pasi një person, ish-idashuri i njërës prej grave që kishte ngacmuar i ka dalë në rrugë dhe e ka sulmuar me acid./albeu.com/

Shtuar më 06/04/2015, ora 19:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori