Ja çfarë ndodh kur dështon në kuzhinë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një ushqim të gatuar mirë mund ta shijojë çdo kush. Por për ta gatuar vetë do pak eksperiencë. Gatimi ndonjëherë nuk është edhe aq argëtues, sidomos kur nuk je shumë i lidhur me kuzhinën.

Ndodh ndonjëherë që kë parë një recetë në internet që të ka pëlqyer aq shumë sa nuk i reziston dot tundimit për ta provuar. Pasi fillon të gatuash, kupton që kjo nuk është aspak e lehtë, dhe përballesh me disa situata sa qesharake aq edhe zhgënjyese.

Por, mos u demoralizoni, herën e dytë që do ta provoni, do te jetë shumë me e mirë. Më sipër mund të shihni disa foto që tregojnë sa komike mund të bëhet situata në kuzhinë. /Albeu.com/
Shtuar më 12/01/2016, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së