Ja çfarë mund të ndodhë nëse tradhëton në Kinë
Një grua e ka fëlliqur burrin e saj në zonën e Mingtia, në provincën e Guizhou të Kinës, shkruan Albeu.com

Burri e kishte tradhëtuar me një vajzë më të re në moshë, pasi i kap ajo I detyron të zhvishen dhe me ndihmën e familjarëve i ka nxjerrë në rrugë dhe i ka lidhur në një pemë.

Ndërkohë që e gjithë skena nisi të tërhiqte vëmendjen e banorëve të zonës. Këta të fundit nisën të talleshin e të benin me gisht në drejtim të çiftit. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2019, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori