Ja çfarë bën 12 -vjeçari për të shpëtuar nga detyrat (FOTO-LAJM)

Për të mos bërë detyrat e shtëpisë, një dymbëdhjetë vjeçar kinez nuk është mjaftuar me vetëm faktin e mbylljes së derës së dhomës së tij me celës, por ai vendosi të gjente një vend të veçantë për tu fshehur.

Pasi mamaja e tij hapi derën me çelësin rezervë, ajo vuri re se
Xiao Kai kishte zbitur në tarracën jashtë dritares së dhomës. Dhe ta mendosh që apartamenti ndodhej në katin e njëmbëdhjetë.

Një roje sigurie që e pa djalin duke u dalë nga dritarja e shtëpisë thirri policinë. Por vetëm kur nëna siguroi djalin e saj që ai nuk do të dënohej për detyrat e shtëpisë, 12 -vjeçari i ndihmuar me një litar, u kthye në shtëpi. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori