Ja çfarë makine ka Mark Zuckerberg (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kush do ta mendonte që njeri i pasur si Mark Zuckenberg nuk do të kishte makinën e fundit në përdorim?

Për një miliader si ai, shumica prej nesh do e quante jo normale.

Por si duket Zuckenberg nuk ka hequr dorë nga shprehitë e tij të vjetra pasi në përdorim ka akoma një Volkswagen Golf. /albeu.com/

Shtuar më 15/11/2016, ora 09:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së