Ja autografët më interesantë në botë

Disa ditë më parë ka qenë Dita Ndërkombëtare e Shkrimit dhe se përkundër teknologjisë, shkrimi sërish nuk e ka humbur rolin e vet.

Autografët janë ndër mënyrat e shkrimit që duket se kurrë nuk do ta humbasin rëndësinë.

Ata mbeten mbishkrimet më unike dhe më interesante ende.

Në fotografinë më lart paraqiten autografët e disa prej njerëzve që kanë lënë gjurmë në shoqëri, të tillë si Barak Obama, Diego Armando Maradona, Ualt Disney etj./albeu.com/
Shtuar më 27/01/2015, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori